Czym do ślubu?

LIMUZYNA DO ŚLUBU, KONNA DOROŻKA CZY MALUCH?

Oryginalność to podstawa sukcesu, dlatego pary młode zamierzające już wkrótce zostać szczęśliwym małżeństwem szukają różnych ciekawych pomysłów, która uatrakcyjnią ich wesele. Najlepszym momentem na indywidualizm jest przejazd do kościoła, i tu do wyboru są limuzyny do ślubu, dorożki, lub samochody nietypowe - np. maluchy wzbudzające sensację w wielkich miastach a nawet wolno stąpające konie, na których dumnie jadą młodzi.

Gdyby spojrzeć na najbardziej popularny środek transportu to byłaby to zdecydowanie limuzyna, i to im rzadsza i ciekawsza wizualnie tym lepiej, bo w końcu chodzi o to, aby limuzyny do ślubu rzucały się w oczy i budziły podziw całej dzielnicy. Narzeczeni, z racji często niewielkich posiadanych funduszy decydują się na wynajem limuzyn Warszawa i tu nieodzowna staje się dla nich profesjonalna, ale i nie zdzierająca do ostatniego grosza wypożyczalnia limuzyn i pojazdów starego typu. Najlepszym wzięciem cieszą się limuzyny amerykańskie, którymi a polskich drogach niema nie da się jeździć. Limuzyny do wynajęcia można znaleźć głównie w dużych miastach, dlatego to właśnie one przodują w popularnością w takim środku transportu do kościoła.

Mieszkańcy mniejszych miast i wsi wybierają często limuzyny kolekcjonowane u sąsiada, i pokazywane tylko od wielkiej parady, dorożki konne dekorowane barwnymi wstęgami, zupełnie jak to była 50 lat temu, oraz konie bez powozu, które potrafią gracją i klasą zadziwić nawet tych, którzy wypożyczają limuzyny ślubne w wielkich miastach. Czymkolwiek nie pojechalibyśmy jednak do ślubu, warto pamiętać, że nie tylko pojazd limuzyna ma tu znaczenie, ale również cała oprawa zamążpójścia.